Producenci:

 

 

 

 

 

 

 

 

Regulamin

Nasiona Marihuany cuoltivator.pl

 

1. Aby zamówić produkty, nasiona konopi dostępne na naszej stronie, musisz mieć ukończone 18 lat.
 
2. Osoby niepełnoletnie, które weszły na ta stronę powinni ja natychmiast opuścić.
 
3. Sprzedajemy nasiona Marihuany na terenie Polski wyłącznie do celów kolekcjonerskich, gdyż ich uprawa i kiełkowanie jest nielegalne i grozi pozbawieniem wolności do lat 3.
 
4. Nie zachęcamy, nie namawiamy i nie popieramy uprawy Marihuany, gdyż jest to sprzeczne z Polskim prawem.
 
5. Nie bierzemy odpowiedzialności za wykorzystanie nasion Marihuany przez klientów naszego sklepu w sposób nie zgodny z prawem w państwie w którym mieszka.
 
6. W krajach, gdzie uprawa Marihuany jest nielegalna należy traktować nasze produkty tylko i wyłącznie jako produkty kolekcjonerskie.
 
7. Nie wysyłamy nasion marihuany do państw w których są one nie legalne.
 
8. Opisy zawarte na stronie w opisach nasion oraz na opakowaniach służą celom edukacyjnym i informacyjnym dla kolekcjonerów.
 
9. Celem kolekcjonerskim nasion marihuany jest zachowanie materiału genetycznego i zbieranie ich w celu przetrwania gatunku.
 
10. Nasiona marihuany pochodzą z upraw w krajach, gdzie jest to legalne, a wyłączne prawo do opisów towarów i zdjęć posiadają zagraniczni producenci tych produktów.
 
11. Nasiona Marihuany same w sobie nie posiadają substancji narkotycznych, dlatego ich posiadanie i sprzedaż jest legalna.
 
12. Każdy użytkownik naszego sklepu internetowego przed zakupem produktu powinien zapoznać się z stanem prawnym kraju, w którym mieszka i go przestrzegać, gdyż nie ponosimy odpowiedzialności za konsekwencje prawne.

 

 

Koszt Wysyłki

Poczta Polska - List Polecony Priorytetowy - Płatne Przelewem - 8 zł

Poczta Polska - Paczka Pobraniowa płatna przy odbiorze 18 zł

POSTE RESTANTE czyli wysyłka na adres placówki pocztowej zamiast do domu kosztuje tyle samo co list polecony i paczka pobraniowa wystarczy tylko podać swoje imię i nazwisko i adres placówki pocztowej usługa darmowa

Tu możesz znaleźć adres swojej placówki pocztowej:  http://kody.poczta-polska.pl/