Producenci:

 

 

 

 

 

 

 

 

Passion#1 Feminized

Email

Kategoria: Outdoor
Czas kwitnienia: 42 dni
Plon: 400-600g m2
Wysokość: 100-200 cm
Zawartość THC: 19%

Passion #1 posiada nasze najwyższe rekomendacje. Jest to jedna z najlepszych odmian do uprawy outdoor, dostępnych wszędzie i jest tak od jej powstania w latach ’70, jak w przypadku legendarnej Californian Indica..
Cena
31,00 zł
Ilość nasion:

Producent: Dutch Passion
Szczegóły produktu

Nasiona Marihuany-Feminizowane

 

Passion #1 posiada nasze najwyższe rekomendacje. Jest to jedna z najlepszych odmian nasion marihuany do uprawy outdoor, dostępnych wszędzie i jest tak od jej powstania w latach ’70, jak w przypadku legendarnej Californian Indica.  

Passion#1 dotarła do holenderskich hodowców outdoor w latach ’80 dzięki Dutch Passion i od razu zyskała reputację silnej i stabilnej odmiany, łatwej do uprawy. Jeśli uprawiana marihuana na początku sezonu, Passion#1 może osiągnąć 3,5m wysokości, jednak najczęściej dochodzi do 2 m. Zbiory mogą dostarczyć od 250 do 750 gram z rośliny, jeśli marihuana bedzie uprawiana w optymalnych warunkach.  

Passion#1 tworzy długie zbite buds, które są ciężkie od żywicy. Odmiana  nasion marihuany przeznaczona jest tyko do uprawy outdoor/szklarniowej i nie nadaje się do uprawy indoor. Kiedy obcinasz roślinę, usuwaj tylko największe liście, mniejsze liście są często pokryte żywicą.

Palenie marihuany jest miękkie i delikatne, ze świeżym cytrusowym zapachem, następnie Passion #1 dostarcza ci silnego, radosnego haju. Po kolejnych kilku machach poczujesz silne, ciężkie, ale przyjemne upalenie. Poziom THC w Passion #1 wynosi około 20%, co sprawia, że jest to satysfakcjonujący wybór do uprawy outdoor lub w szklarniach.  

Jest to kolejna silna i stabilna odmiana nasion marihuany outdoor, oferowana przez Dutch Passion, która obecna jest w naszej kolekcji nasion marihuany od dziesiątek lat.